Hakkımızda

Yemek yapmayı çok seviyoruz. Bu yüzden tüm yemeklerimizi özenle hazırlıyor temiz ve titiz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Kalitemiz

Bizim Restorantımız hizmet ve kalite standartlarını sunan, Iso 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Bugüne kadar sayısız ödüller kazanandı.Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerini misafirlerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ürünün ilk kaynağından siz değerli misafirimize ulaşıncaya kadar ki tüm aşamaları kontrol ediyor, gereken önlemleri alıyor, denetliyor ve sürekli iyileştiriyoruz. Sağlıklı yaşam için; dengeli beslenmek, güvenli/temiz gıda tüketmek, temiz gıdayı da temiz ortamlarda tüketmek gerekir. Biz her defasında her misafirimize bu şartların hepsini sağlıyoruz.

Bizim Restorantımız Gıda güvenliğinin 7/24 sağlanması için tüm süreçlerimizi izliyoruz. Doğru sıcaklıklarda bekletme, doğru tekniklerde pişirme, taze olması için sipariş kadar hazırlama, hijyenik ortam gibi kritik olan bütün süreçlerimizi dijital ortamda sürekli kontrol ediyoruz. Böylece temiz ve sağlıklı menülerimizi hijyenik ortamlarda tüketilmesini sağlıyoruz.